Sony представила датчики камер з «можливостями очей людини»

Компанія Sony представила сенсори IMX636 і IMX637-найкомпактніші моделі на ринку машинного зору з розміром пікселя 4,86 мкм. За запевненням виробника, вони можуть імітувати “роботу” очей людини і здатні вивести індустрію на новий рівень.

Обидва датчика розроблені спеціально для промислового обладнання і здатні незалежно фіксувати зміни яскравості на кожному пікселі.

Багатошарова конструкція сенсора, виготовленого із застосуванням технології з’єднання Cu-Cu, дозволили Sony домогтися зменшення розмірів пікселя до рекордних за мірками галузі 4,86 мкм.

Крім того, сенсори мають низьке енергоспоживання і демонструють малу затримку при виведенні даних. Новинки оснащені фільтрами подій, розробленими компанією Prophesee.

З їх допомогою проводиться відсіювання непотрібних даних, які не повинні бути захоплені в рамках конкретного завдання з розпізнання. Крім того, Sony зуміла домогтися частоти в 30 кадрів в секунду і зменшення обсягу даних на 92% без втрати якості.

Sony зазначає, що подібні датчики можна використовувати повсюдно: від промислового обладнання до систем розумних міст і рішеннях, в яких потрібно продуктивний моніторинг зміни подій. Дата початку поставок і список пристроїв, що отримали фірмові сенсори, стануть відомі пізніше.