Samsung розробляє 576 МП сенсор камери для смартфона

Південнокорейська компанія Samsung Electronics визначила наступний етап в розробці сенсорів для мобільних камер. Протягом наступних чотирьох років виробник електроніки збирається випустити 576 МП сенсор для смартфона. За словами Samsung, роздільна здатність такого сенсора можна прирівняти з можливостями людських очей.

Про нову розробку стало відомо під час конференції SEMI Europe Summit, коли старший віце-президент підрозділу з автомобільних датчиків Samsung Electronics, Хечан Лі (Haechang Lee), показав коротку презентацію з декількох слайдів з оглядом тенденцій і характеристик сенсорів камер з 2000 року. Нагадаю, що останнє представлене досягнення Samsung – це 200 МП сенсор ISOCELL HP1, який компанія представила 2 вересня 2021 року.

Раніше Samsung вже повідомляла, що хоче створити камеру, роздільна здатність якої наблизиться до можливостей людських очей. У квітні 2020 року виконавчий віце-президент і голова підрозділу з виробництва датчиків System LSI Business заявив, що людські очі відповідають роздільній здатності, яка становить приблизно 500 МП. За його словами, більшість сучасних дзеркальних фотоапаратів і смартфонів пропонують сенсори лише на 40 МП та 12 МП. Тому, галузі потрібно пройти довгий шлях, перш ніж цифрові датчики зрівняються із зором людини.

Коли розробка датчика на 576 МП буде завершена, Samsung почне використовувати нове рішення в своїх продуктах і пропонувати сенсори стороннім виробникам. ІТ-гігант прогнозує, що система стане в нагоді не тільки в смартфонах, але й в інших пристроях. Серед них Samsung виділяє Інтернет речей (IoT), дрони-кур’єри, безпілотні автомобілі і промислові підприємства.