Vodafone розширив покриття швидкісного інтернету

Vodafone Україна суттєво розширив територію покриття швидкісним інтернетом у другому кварталі 2021 року. За три місяці на карті 4G покриття з’явилися 3 035 нових населених пунктів.

Важливо, що в цей період швидкісним інтернетом забезпечені 1 727 населених пункти, де раніше не було 3G і 4G. Мешканці цих населених пунктів отримали можливість повноцінного доступу до онлайн освіти, медицини, підприємництва та дозвілля, зокрема, завдяки програмі будівництва LTE 900 – амбітному проєкту оператора щодо усунення цифрової нерівності.

Загалом на сьогоднішній день близько 15 тисяч населених пунктів перебувають в зоні покриття швидкісного інтернету Vodafone (3G/4G). Також у травні було завершено великий проєкт – запуск 4G у Київському метрополітені. Його розпочали у березні 2020 року зі станції Академмістечко і процес тривав поетапно протягом року.

Капітальні інвестиції Vodafone Україна у будівництво мереж швидкісного мобільного інтернету в період з 2015 року по 2 квартал 2021 року включно склали 30.3 млрд грн.

Нагадаємо, що у додатку My Vodafone тепер можна замінити SIM-карту.