США випробували новий перехоплювач системи протиракетної оборони

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Голос Америки.

Ідеться про перше льотне випробування триступеневої ракети-носія у двохступеневому режимі, коли запалювання третього ступеня не відбувається. Це дозволяє раніше випускати засіб ураження, розширюючи простір для ведення бойових дій. Новий засіб відомий як перехоплювач наземного базування з числом ступенів, яке обирається (2 або 3).

«Це перше льотне випробування нової конфігурації ракети-носія з числом ступенів, яке обирається, у двохступеневому режимі. Система спрацювала саме так, як її і проєктували, і результати випробування свідчать про значне розширення простору бойових дій для збройних сил», - заявив директор Агентства протиракетної оборони віцеадмірал Джон Гілл.

Він зазначив, що наземна система перехоплення балістичних ракет на середній ділянці траєкторії має життєво важливе значення для оборони США, і успіх випробування засвідчує, що США забезпечують свій парк наземних перехоплювачів розширеними можливостями, водночас розробляючи і поставляючи передові технології перехоплювачів нового покоління.

Як повідомляв Укрінформ, Північна Корея цими вихідними провела успішні випробування нового типу крилатих ракет великої дальності.