Як мобільний оператор може розвивати розумні міста в Україні — експерт

Неможливо створити розумне місто без розуміння того, що відбувається, тому найкраще починати саме з контролю всіх процесів.

Про це розповів керівник департаменту з розвитку проектів інтернету речей та хмарних обчислювальних технологій «Київстар» Павло Харіков під час відкритої дискусії FinUpdate: Анатомія розумного міста

«Розумне місто — це облік, розуміння загальної картини — як переміщаються громадяни, чи потрібен той чи інший маршрут, скільки потрібно автобусів на цьому маршруті. Але ми, як мобільний оператор, розуміємо, що наші сервіси є важливою складовою розумного міста», — поділився досвідом Харіков.

За його словами, транспортний процесинг, який зараз забезпечує роботу громадського транспорту в Маріуполі, де були впроваджені елементи Smart City, працює на інфраструктурі «Київстару». У валідаторах, які встановлені в автобусах, стоять sim-карти компанії і система мобільного оператора дозволяє їх контролювати.

«Також у нас дуже потужний напрямок. Це саме те, з чого і варто починати будь-яке розумне місто, адже саме ця система дозволяє відповісти на питання, де як і яким чином люди переміщаються. Так на підставі отриманих цифр можна приймати рішення, що можна зробити, щоб жителям міста було комфортніше і зручніше», — розповів представник «Київстар».

За його словами, найочевидніше питання, яке відноситься і до теми транспорту, це моделі переміщення людей в місті. Мобільний оператор, у якого велика кількість клієнтів в місті, має можливість аналізувати анонімну інформацію і надавати місту ці моделі – яка кількість громадян з яких районів і куди переміщаються, в який час це відбувається.

Ця інформація отримується таким чином: мобільний телефон людини переміщається між базовими станціями, які обслуговують місто. І на підставі цієї інформації оператор може давати дуже багато інсайтів для міста, щоб забезпечити городянам зручність маршруту.

Як заявив Харіков, ще один напрямок Smart City, крім транспортного — розумний облік. На жаль, в Україні ця система працює не скрізь, але вже є перші пілотні проекти та їх результати.

Що це може дати? Деякі проекти зафіксували, що в багатоквартирному будинку жителі платили за певний обсяг води, а за фактом споживали більше.

«Тому і існує збитковість всіх комунальних підприємств, тільки одне приватне КП в Одесі працює не в збиток,» — заявив Харіков.

До речі, в телеграм-каналі Finance_ukr ми часто публікуємо лайфхаки, як заощадити на оплаті комунальних послуг.