Вирішено головну проблему доставки посилок дронами [ВІДЕО]

Компанія A2Z Drone Delivery представила нову концепцію доставки невеликих посилок і вантажів за допомогою безпілотників. Інженерам вдалося зробити процес більш безпечним, повністю виключивши необхідність посадки дрона на землю.

Багато потенційних покупців побоюються, що під час посадки або зльоту квадрокоптер вийде з ладу, що загрожує непередбаченими наслідками. Представники A2Z Drone Delivery пропонують скидати посилки з повітря.

Технологія працює наступним чином: дрон прилітає до місця призначення, а після відкриває люк, всередині якого зберігається вантаж. У цей момент висота польоту фіксується на рівні 46 метрів. У певний момент спрацьовує натяжна трос, що уповільнює падіння, а потім посилка м’яко опускається на землю.

Фахівці A2Z Drone Delivery відзначають, що це не тільки знизить ризик удару людини об обертові лопаті дрона до нуля, але і дозволить позбутися від шуму, виробленого літальним апаратом. Максимальна відстань польоту дрона не перевищить 5 км, а про обмеження ваги посилки поки нічого не сказано.

Технологія отримала назву “Вільне падіння” і вже довела свою ефективність в рамках перших експериментів. Подібний спосіб також покликаний знизити пошкодження дронів при посадці і зльоті, одночасно з цим підвищивши автономність літальних апаратів, оскільки сама посадка не потрібна.