Xiaomi представила Mi Smart Band 6 NFC

Сьогодні, під час глобальної презентації новинок, компанія Xiaomi анонсувала один з найбільш очікуваних пристроїв – Xiaomi Mi Smart Band 6 NFC. До речі, у нас на сайті є детальний огляд версії фітнес-браслета без NFC.

Життя під час пандемії змусило компанію подумати про те, як відновити розумне, здорове та безстресове життя відповідно до нових норм соціального дистанціювання. Щоб допомогти користувачам адаптуватися до такого мінливого способу життя, Xiaomi переформатовує свої технологічні інновації, починаючи з повсякденних носимих пристроїв.

Ще в березні 2021 року Xiaomi представила Mi Smart Band 6 з можливістю вимірювання SpO2 для забезпечення контролю за станом дихальної системи користувачів. А також й іншими функціями відстеження стану здоров’я. Зокрема моніторингом сну, визначенням рівня стресу та дихальними вправами, щоб допомогти користувачам взяти під контроль своє фізичне та психічне здоров’я.

Тепер у співпраці з Mastercard світовий бренд №1 в галузі носимих пристроїв знову привертає увагу до популярної моделі Mi Smart Band 6, роблячи акцент на безконтактні платежі. Додавши функцію NFC, нова версія браслета пропонує швидкий, безпечний та зручний спосіб оплати. Платежі здійснюються ефективніше, ніж будь-коли, незалежно від того, чи це покупка продуктів, оплата проїзду в громадському транспорті чи навіть просто чашка кави впродовж дня.

До того ж, абсолютно нова версія Mi Smart Band 6 NFC тепер також пропонує вбудований голосовий асистент Amazon Alexa. Це розширює можливості безконтактного досвіду користування для власників розумних будинків. Рекомендована ціна в Європі становить від € 54.90 або ≈ ₴ 1 730. Українські ціни будуть повідомлені згодом.