Розробник ігор GTA та Max Payne купить конкурента Zynga за $12,7 млрд

mind

Акції творця GTA на тлі цієї новини обвалилися

Розробник відеоігор Take-Two придбає конкурента Zynga за $12,7 млрд, повідомляється у спільному прес-релізі, на який посилається РБК.

Take-Two заплатить $9,86 за акцію Zynga – з 64% премією щодо котирувань під час закриття торгів 7 січня. Угода буде оплачена грошима та акціями Take-Two.

За її підсумками акціонери Take-Two отримають 67,2% до 70,4%, а акціонери Zynga – від 29,6% до 32,8% в об'єднаній компанії.

Очікується, що операцію буде закрито до 30 червня цього року. Сукупний виторг двох компаній, зазначається в прес-релізі, за 12 місяців – по 30 вересня 2021 року – склав $6,1 млрд. Планується, що показник зростатиме на 14% протягом найближчих трьох років.

Як стало відомо, акції розробника відеоігор Take-Two Interactive обвалилися більш ніж на 10% – до $147,8 за папір на попередніх торгах біржі NASDAQ станом на 16:00 за київським часом.

Однак на тлі повідомлення про злиття акції ігрової студії Zynga на попередніх торгах зростають на 52% – до $9,1 за папір.

Take-Two заявила у своєму прес-релізі, що злиття зробить її одним з найбільших видавців мобільних ігор, і назвала мобільні ігри «сегментом індустрії інтерактивних розваг, який зростає найшвидше». Угода була одноголосно схвалена радами директорів Take-Two та Zynga.

Take-Two – гігант індустрії, що спеціалізується на іграх для консолей та ПК. Він володіє такими компаніями, як Rockstar, Codemasters та 2K і є розробником Grand Theft Auto, Red Dead Redemption, Max Payne, Civilization, BioShock та ін.

Zynga була заснована у 2007 році, її спеціалізація – мобільні ігри. Продукція компанії, зокрема, – CSR Racing, FarmVille та Words with Friends.

Нагадаємо, у популярній комп’ютерній грі GTA запустили вакцинацію гравців.