CEO Київстар: «Щоб прийти до нас на роботу, потрібно показати військовий квиток. Це вже певна складність»

Broadcast.net

Наприкінці минулого року YouTube-канал ПЕРЕГОВОРКА опублікував інтерв’ю з Олександром Комаровим, СЕО компанії «Київстар». Ми обрали найцікавіше з цієї розмови для абонентів «Київстар» про розвиток компанії, український ринок і навіть трішки про 5G.

«Київстар» і ринок України в цілому

– Сьогодні покриття «Київстар» за населенням – 90%. Наш найближчий конкурент має 85%. Кожен відсоток зараз відповідає приблизно 1000 населених пунктів – настільки маленькі населені пункти ми покриваємо.

Наша мета сформована зараз так: змінюємо Україну і відкриваємо нові можливості для людей. Станом на кінець 2019-го – початок 2020-го різниця між споживанням інтернету в місті та в селі була у понад 2 рази. На кінець 2021-го ці показники зрівнялися. У нас є найбільша географія покриття і ми хочемо, щоб клієнти цим користувалися.

Поточна клієнтська база налічує 26 млн, до нас є багато індивідуальних претензій, але треба розуміти, що ніхто в індустрії не може орієнтуватись на індивідуумів. Втім, наша система зворотного зв’язку побудована так, щоб збирати негатив і на його основі робити якісь рішення для більшості.

Читайте також: Швидкість мобільного інтернету Київстар до понад 1,1 Гбіт/с, що є рекордом для мережі оператора

Пріоритети та цілі компанії

«Київстар» сьогодні намагається стати мультисервісною платформою для своїх клієнтів. Серед стратегічних пріоритетів виділяємо залучення клієнтської бази, для чого зараз активно розширюємо лінійку продуктів. Це важко, у нас все ще 98% доходів – це телекомбізнес.

Диджиталізація серед пріоритетів дається найтяжче. Можливо, тому, що ми почали її пізніше і з «перезавантаження» команди та ідеології. Тепер всі ключові продукти ми створюємо всередині «Київстар».

Про «Київстар» як роботодавця

– В «Київстар» є 4 000 співробітників. Як роботодавець, ми працюємо за усіма правилами. І як тільки ми починаємо конкурувати за таланти з тими, хто працює не за правилами, у них з’являється перевага. Наприклад, щоб прийти до нас на роботу, потрібно показати військовий квиток. Це вже певна складність.

Але наші переваги – великі проєкти. Як-от сервіс «Мій Київстар», яким користуються 3,6 млн клієнтів щомісячно, і ця цифра зростає. Тобто, ти працюєш над тим, чим користуються мільйони людей прямо зараз, і ти можеш це усім показати.

Ми змінюємося в бік надання можливості зростати всередині компанії і зараз оновлюємо систему стимулювання, особливо в частині диджитал.

Про розвиток LTE

– В ліцензії LTE і відповідні частоти ми інвестували понад 3 млрд грн, а в мережу за період з 2018-го – близько 20 млрд грн.

Наприклад, хоча Київ вже з 2018 року повністю покритий LTE, об’єм мережевої LTE-інфраструктури за ці три роки подвоївся. Це було необхідно, щоб надавати сервіс з урахуванням зростання кількості користувачів.

Так само, майбутнє поширення 5G змушуватиме «Київстар» щорічно інвестувати в збільшення місткості мережі, тож на певному етапі інвестиції в LTE зменшаться.

Коли чекати 5G?

– Якщо реалістично дивитися на всі складові – регуляторка, вільні частоти, стратегія – я не дуже вірю, що це станеться вже у 2022 році, як прогнозують у держрегуляторі. На сьогодні немає чіткої стратегії того, як ми покриватимемо 5G.

Залежно від того, яку стратегію нам дасть держава, ми будемо вибудовувати свої комерційні та конкурентні стратегії. Та навіть з моменту отримання ліцензії до першої передачі даних завжди є певний проміжок часу, скажімо, 6 місяців.

Власне, 5G – це еволюційний стандарт, а не революційний. Поки що це тільки про збільшення швидкості у широкосмуговому мобільному інтернеті.

Курс – на контрактних абонентів

– Ми зацікавлені у тому, щоб трансформувати нашу базу з prepaid в контракт. Ми інтенсивно розвиваємо цей напрям, бо вважаємо, що він оздоровлює ринок. За 2021-й доля контрактних підключень відносно минулого року виросла десь на 30%.

Середньостатистичний абонент контракту платить за послуги регулярніше, він лояльніше, а ще – це більш захищений від шахрайства абонент, тому що ідентифікований. Для усіх тих, кого обдурили телефонні шахраї, у мене є тільки одна відповідь – реєструйтесь. На контракті ви вдесятеро захищеніше, ніж на передоплаті.

Розвиток «Київстар»

– Компанія готова розвиватися шляхом придбання інших компаній, але робити це в Україні надзвичайно складно. Тому що, будьмо відверті, не так багато провайдерів ведуть свою діяльність публічно і прозоро.

Я вже згадував, що бачу майбутнє «Київстару» як мультисервісної платформи. Я вірю, що нам треба залучати абонентську базу і створювати для неї нові актуальні сервіси, нові приводи залишатися з нами. Великі OTT не зможуть закрити усі потреби. Зате «Київстар ТБ» зараз є одним з найшвидше зростаючих OTT в Україні.

На цю тему: Київстар ТБ та BIG DATA UA розпочинають співпрацю щодо покращення аналітики телеперегляду в ОТТ-секторі