Штучний інтелект: досягнення та прогресивні плани

Pravdatutnews

Штучний інтелект - це не фантастичні думки чи політ фантазії, сьогодні це реальна можливість допомогти, удосконалити за змінити життя людей.

Поєднання фізичного та віртуального просторів

За допомогою технології штучного інтелекту можна змінити світ. Вона буде побудована для зв'язку людей та зближення їх між собою навіть тоді, коли вони фізично перебувають далеко один від одного. Пише Економічна правда.

Межа між фізичним і віртуальним просторами буде розмита – глобальні музичні та кінематографічні фестивалі проходитимуть у цифровому форматі. Однак споживачі повинні довіряти формату віртуального спілкування або віртуальної участі в глобальних подіях, тому конфіденційність повинна мати пріоритет.

Фото: з відкритих джерел

Мінцифра та Укроборонпром розвиватимуть сферу штучного інтелекту в Україні

Міністерство цифрової трансформації України та Державний концерн «Укроборонпром» підписали меморандум про наміри щодо консолідації зусиль для розвитку сфери технологій штучного інтелекту. Повідомляють у Мінцифрі.

Відповідний Меморандум підписали Віцепрем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров та генеральний директор «Укроборонпром» Юрій Гусєв.

Штучний інтелект (АІ) стає однією з ключових трансформаційних технологій економіки, оборони, державного управління. Успіх України багато в чому залежить від її здатності використовувати та примножувати наявний потенціал у сфері штучного інтелект. Саме тому ми в Мінцифрі створюємо для цього необхідні умови. Уряд вже прийняв нашу Концепцію розвитку штучного інтелекту та затвердив план її реалізації. Тепер разом з «Укроборонпромом» будемо впроваджувати AI в оборонній сфері, — зазначив Віцепрем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

Фото: Мінцифра

Штучний інтелект заробив перший мільйон

Алгоритм штучного інтелекту Botto заробив $1,3 млн за шість своїх картин, проданих у форматі NFT. Штучний інтелект аналізує образотворче мистецтво за всю історію людства і на його основі створює свої картини. ПишеЛіга Tech.

Як працює штучний інтелект Botto?

Як результат, щотижня з'являються тисячі робіт. Серед них сам алгоритм обирає 350 найкращих і передає на голосування членам спільноти – власникам криптовалюти Botto.

Фото: з відкритих джерел

Годівниця для птахів зі штучним інтелектом

Стартап Bird Buddy представив на виставці «розумну» годівницю для птахів. Пише "Бабель".

Пристрій можна підключити до Wi-Fi, щоб знати, коли закінчується запас корму. А ще ця годівниця має камеру, оснащену штучним інтелектом. Вона розпізнає понад тисячу видів птахів, може їх знімати та зберігати фото в колекції, до якої можна отримати доступ через спеціальну програму.

Фото: Bird Buddy

Оформити попереднє замовлення можна вже зараз за $199.

Набір тексту для паралізованих

У Стенфордському університеті навесні 2021 року створили новий спосіб набору тексту для паралізованих людей. Він використовує інтерфейс мозок-комп'ютер та алгоритми штучного інтелекту. В результаті людина навчилася силою думки набирати текст зі швидкістю 90 символів за хвилину. Роботу було опубліковано в науковому журналі Nature.

Фото: Nature

Існує кілька способів роботи:

Злата Новосельська - pravdatutnews.com