Instagram тестує новий дисплей «Статус», щоб надати більше контексту про те, що роблять ваші контакти

Про Ідеї

Чи стане це цінним доповненням до вашого використання Instagram?
Наразі Instagram перебуває у процесі розгортання нової опції «статус профілю» для більшої кількості користувачів, що дає змогу налаштувати сповіщення про статус у своєму профілі, яке залишатиметься активним протягом 24 годин (якщо ви його не зміните).

Як ви можете бачити на цих знімках екрана, опублікованих Каталогом тестування , коли у вас буде доступ, новий параметр статусу буде відображатися у вашій вкладці обміну повідомленнями IG Direct під вашим іменем користувача у верхній частині екрана, що дозволить вам вибирати з різних параметрів статусу. для відображення вашим з’єднанням. Після цього вибраний статус відображається як на вкладці Direct, так і у вашому профілі, як показано на останньому знімку екрана.
Instagram фактично тестував цю функцію протягом деякого часу, з можливістю встановлювати статус через окрему програму Instagram Threads, яку він закрив наприкінці минулого року.
Threads було розроблено для покращення обміну повідомленнями з вашими найближчими зв’язками, як частина більшого поштовху Instagram, щоб отримати вигоду з популярності обміну повідомленнями в додатку, причому елементом цього є здатність встановлювати статус, щоб ваші зв’язки знали, що ви актуальні в будь-який момент часу.
Потоки фактично просунули це далі завдяки автоматичному статусу, який, якщо його ввімкнути, автоматично оновлюватиме статус на основі вашого місцезнаходження, часу роботи акумулятора, руху тощо.

У 2020 році Instagram експериментував з інтеграцією вашого статусу Threads в основний додаток, який виглядав точно так само, як і цей новий тест.

Минулого року Instagram також перевірив те саме, щойно перед закриттям Threads, тому здається неминучим, що врешті-решт усі користувачі зможуть оновити свій статус за допомогою цих 24-годинних налаштувань, надавши більше уявлення про ваші зв’язки щодо того, що ви» актуальні в будь-який момент часу.
Це може додати щось більше до вашого досвіду IG Direct. Може бути. Мабуть, було б цікаво знати, коли ваші друзі працюють, що може затримати їхню відповідь на ваше повідомлення, подібно до статусу «Зайнятий», а якби ви знали, що ваші друзі святкують, можливо, це також допоможе вам підключайтеся та дізнавайтеся, що відбувається в будь-який момент.
Тут є деяка практична вигода, і, як зазначалося, буде цікаво подивитися, чи врешті-решт Instagram інтегрує опцію автоматичного статусу з Threads у основну програму.
Зараз для деяких користувачів з’являється новий параметр статусу як частина ширшого розгортання/тесту Instagram. Ми попросили Instagram надати додаткову інформацію про його плани та про те, чи буде функція доступна для всіх користувачів, і ми оновимо цю публікацію, якщо і коли отримаємо відповідь.
Джерело: SMT

@proidei.com Проблемка чи повний завал – віддалена робота таргетолога #таргетолог ♬ Никто - NЮ