Біткоїну передбачили зростання до $75 тисяч у 2022 році

Sundries

Керівник швейцарського криптовалютного банку SEBA Гвідо Бюйлер (Guido Buehler) заявив на конференції Crypto Finance, що цього року вартість біткоїну може майже подвоїтися і досягти позначки $75 000, оскільки цифрові активи приваблюють все більше інституційних інвесторів: банків, страхових та пенсійних фондів.

Після зльоту до рекордних $69 000 у листопаді вартість біткоїну за останні два місяці переважно знижувалася, а минулого понеділка взагалі ненадовго опустилася нижче за $40 000, опинившись у мінімального значення, яке спостерігалося у вересні. На запитання про те, чи зможе біткоїн повернутися до колишніх рекордних показників, Бюйлер відповів ствердно, хоча й наголосив, що нестабільність активу ще залишається високою. Згідно з внутрішніми оцінками фахівців компанії, найбільша у світі криптовалюта дійде до позначки $75 000 — це лише питання часу.

Зниження вартості біткоїну було за дестабілізацією фінансового ринку Америки: з початком 2022 року різко зросла дохідність 10-річних казначейських облігацій США, і інвестори переключилися на менш ризиковані активи. Однак, на відміну від багатьох акцій, біткоїн зберігає високу ліквідність, що дозволяє йому витримувати тиск з боку трейдерів без будь-яких незворотних процесів.

Бюйлер вважає, що ці ж інституційні інвестори в кінцевому підсумку допоможуть біткоїну ​​вирости в ціні протягом 2022 року. З ним погоджуються й інші експерти. Глава компанії Ledger, що спеціалізується на апаратних криптогаманцях, Паскаль Готьє (Pascal Gauthier) вважає, що такі інвестори все більше довіряють криптовалютам. А каліфорнійський фахівець із венчурного капіталу Біл Тай (Bill Tai) взагалі вважає, що те, що зараз відбувається з біткоїном, є лише черговою хвилею його природних коливань: «Я не знаю, коли він знову зросте, але він знову зросте». І додав, що зараз найбільша у світі криптовалюта якраз перебуває у процесі визнання інституційними інвесторами.

Нагадаємо, що сьогодні вийшла новина Зростає кількість країн, де майнінг біткоїнів заборонено – доля криптовалют під питанням, але це напевно має тимчасовий характер.