Опубліковано рейтинг найкращих смартфонів за свої гроші

GSMinfo

Популярний бенчмарк Antutu вирішив поділитись оновленим рейтингом найкращих смартфонів за свої гроші. Топ базується на вартості пристрою, а також на його продуктивності. Як і раніше, всі пристрої в рейтингу розділені на групи відповідно до своєї цінової категорії.

Починається топ із преміального сегменту, до якого увійшли пристрої з цінником понад 755 доларів. Очолив цей рейтинг OPPO Find X5 Pro Dimensity Edition. Друге місце зайняв Vivo X Note, ну а замикає трійку лідерів той самий Find X5 Pro, але у версії зі Snapdragon. У категорію від 605 до 755 доларів також потрапили три пристрої. Вершину рейтингу підкорив Black Shark 5 Pro, якому вдалося випередити Nubia Red Magic 7 Pro, що знаходиться на другому місці. Також у трійку найкращих пристроїв категорії увійшов iQOO 9 Pro.

Realme GT 2 Pro, iQOO 9 та Nubia Z40 Pro відповідно стали лідерами цінової категорії 455-605 доларів. У рейтингу смартфонів за 300-455 доларів на першому місці realme GT, на другому realme GT Neo 3 і замикає трійку iQOO Neo 6. Щодо бюджетних пристроїв до 300 доларів, трійка лідерів виглядає наступним чином: Motorola Edge S30, Redmi Note 10 Pro та realme GT Neo 2T.