“Дочка” Harley-Davidson представила недорогий електробайк

BizUa

Виробник електричних мотоциклів LiveWire, дочірня компанія Harley-Davidson, анонсував недорогу модель S2 Del Mar. Потужність електробайка становить 59,6 кВт за загальної ваги близько 200 кілограмів.

Мотоцикл оснащений двома універсальними 19-дюймовими шинами Dunlop DT1, що призначені для всіх типів доріг. Кермо виконане у стилі трекера з тонкою москітною сіткою. За потужності 80 кінських сил він розганяється з місця до «сотні» за 3,5 секунди. LiveWire запевняє, що їхнє дітище подужає до 161 кілометра без необхідності підзарядки

Електробайк збудовано на фірмовій платформі LiveWire Arrow S2, призначеній для мотоциклів середньої ваги. Майбутні моделі на цій платформі, що масштабується, припускають ще більш легкий S3 і більш важкий S4.

Перша партія з сотні мотоциклів Del Mar, що отримала назву Launch Edition і ціну $17 699, була розпродана всього за 18 хвилин. Базова версія обійдеться в $15 000, що вдвічі дешевше порівняно з першим електробайком компанії. Перші поставки очікуються навесні 2023 року.