У селі на Тенопільщині вдруге з початку року підпалили сміттєзвалище (фото)
У селі Гончарівка, що на Тернопільщині, уже вдруге за рік невідомі особи підпалили місцеве сміттєзвалище. Про це у соцмережах повідомила староста
Читати докладніше
UKR.NET
+38 (044) 392-03-02
reklama@ukr.net
UKR.NET