Немає ніяких відхилень від графіку: на Гаївському мості відкрили дві смуги

Сьогодні на Гаївському шляхопроводі відкрили проїзд від «Східного» масиву до вулиці Об’їзної.

За словами начальника відділу технічного нагляду Тернопільської міської ради Олега Вітика, усі роботи виконуються вчасно, жодних відхилень від графіку виконання робіт немає.

«Наразі нанесено нижній шар дорожнього одягу на Гаївській дворівневій розв’язці. Серпантин забираємо, по ньому їхати не будуть. Далі ми будемо підсипати земполотноі виходити на рівень дороги влаштованої з дорожніх плит», - зазначив Олег Вітик.

Вчора на самому мості робочі влаштували гідроізоляцію і нанесли тимчасову дорожню розмітку. Вона буде до встановлення верхніх шарів асфальту.

«Верхній шар асфальту буде встановлюватися, коли буде проведено стабілізацію ґрунту від Збаразького кільця до готелю «Камелот». Це буде виконано в найкоротші терміни. Далі ми будемо завершувати облаштування дощової каналізації», - додає начальника відділу технагляду.

Усі ремонтні роботи на Гаївському шляхопроводі планують завершити до Дня незалежності. До слова, гарантійний термін об’єкта – 5 років. Втім, Олег Вітик запевняє – на практиці термін перевищує приблизно вдвічі.