Пасічників запрошують на Міжнародний етнофестиваль бджільництва на Тернопільщину

Минулого року через карантинні обмеження більшість фестивалів, конференцій та інших заходів для сільськогосподарських виробників або були скасовані, або перейшли у формат онлайн. Міжнародний етнофестиваль бджільництва у селі Великі Гаї у Тернопільській області теж відмінили через пандемію. Цього року подія відбудеться вже втретє. Бджолярів запрошують на фестиваль 25 липня, повідомляє SEEDS.

“Шановні пасічники та жителі і гості нашого краю. Маю за честь запросити Вас на відновлений (після пандемії) щорічний третій міжнародний етно фестиваль»Медове Тернопілля». Де буде представлена продукція бджільництва з різних куточків нашої держави. Живе спілкування з грандами бджільництва де Ви почирпнете для себе багато нового і корисного. Дійство різноманітне з цікавістю для усіх. Чекаємо Вас з Вашими родинами”, – написав на сторінці Департаменту агропромислового розвитку Тернопільської ОДА в Facebook Директор ПП «Агрон» Юрій Березовський.

Крім торгівлі медом, іншими продуктами бджільництва та обладнанням для догляду за пасікою на фестивалі передбачена культурні заходи – дитяча зона та виступи співаків. Також заплановано благодійну акцію.

.org.ua