На необлаштованій "набережній" Верке почалось впорядкування території (ФОТО)
На необлаштованій "набережній" Верке почалось впорядкування території (ФОТО)
На необлаштованій "набережній" Верке почалось впорядкування території (ФОТО)
Шість років тому, в публікації , Beregovo.Today підіймало тему практичної відсутності набережної вздовж берега Верке, через його захаращеність та необлаштованість. За час, що минув, нічого принципово не змінилось, але є й позитивна новина. На великій ділянці, що знаходиться з тильної частини готеля-ресторану OLESJA, почалися роботи з розчищення колишнього фундаменту недобудови невідомого призначення, закинутого понад тридцять років тому.
Наразі там працює будівельна техніка, демонтує залишки недобудови, розчищає територію від завалів сміття. Попереду - великий обсяг роботи та витрат, але вже можна уявити, що ця ділянка берегу Верке колись буде відпочинковою зоною, де туристи та берегівчани зможуть посидіти за столиками ресторану, з видом на річку (яку, як ми не забуваємо, обіцяно вичистити до її первісного стану коштом угорського уряду (див. )
Варто відмітити, що майбутня розширена зона готелю-ресторана не має перешкоджати потенційній прогулянковій набережній. Між стіною та річкою залишено біля шести метрів вільної території, якої вистачить для пішохідної доріжки вздовж каналу - якщо, звісно, її колись вирішать прокласти. Наразі ж ця "прогулянкова зона виглядить так: