Список шкіл, які можуть закрити на карантин у Мукачівській громаді (ПЕРЕЛІК)

Нагадаємо, як повідомляв ГОЛОС КАРПАТ раніше, з наступного тижня більшість шкіл Закарпаття закриють на карантин, адже область буде віднесена до "жовтої" зони карантину у зв'язку з погіршенням епідемічної ситуації. Відтак, заклади освіти, де вакциновано менше 80% персоналу, будуть закриті на карантин.

Тобто, зможуть працювати лише ті заклади освіти, де вакциновано 80 або більше відсотків персоналу однією або двома дозами вакцини.Як зазначається, діти з таких садочків і шкіл будуть вимушені знаходитися вдома, батьки будуть вимушені відмовлятися від роботи, тому що буде необхідно знаходитися вдома з дітьми, а студенти будуть вимушені знаходитися вдома.

Які навчальні заклади підпадають під закриття у Мукачівській громаді дивіться нижче:

Варто також відзначити, що раніше у Мукачівській міськраді поінформували про те, що в Мукачеві вже щеплено майже 25 тис. мешканців громади.

Про це було повідомлено на засіданні Гуманітарної ради. Першу дозу вакцини від коронавірусної інфекції отримали 13 929 містян, другу дозу – 10 853.

Найбільший відсоток вакцинованих в комунальному підприємстві міської ради «Медичний центр «Сім’я» - майже 100. В міській раді вакциновано понад 90% працівників, в лікарні Святого Мартина – понад 80%.

Вже отримали щеплення і понад 74% освітян міста.

Нагадаємо, стихійне звалище в центрі Мукачева: сміття із підземних контейнерів "вирвалося" назовні (ФОТО)