Бюджет громадських ініціатив Мукачева можуть значно розширити

Були розглянуті висновки відповідності по проєктах поданих на цьогорічний конкурс. З 17 проєктів тільки один не був допущений до голосування, так як його розміщення планувалося на землях, які не належать громаді міста.

Голосування за проєкти розпочнеться завтра, 15 вересня, і триватиме до 30 вересня включно.

Також на засіданні було розглянуте депутатське звернення члена згаданої комісії, депутата Мукачівської міськради Юрія Кравчука щодо відокремлення у майбутньому Бюджету громадських ініціатив від комунальних установ.

Тобто, ініціативи, що стосуються комунальних установ: шкіл, садочків, парків, скверів, медичних та інших установ будуть йти окремою програмою, на кшталт шкільних ініціатив.

Крім цього за пропозицією першого заступника Ростислава Федіва було запропоновано збільшити фінансування і розміри окремих грантів програми БГІ. Тобто, не ділити проєкти на маленькі і великі, а просто обмежити розмір міського гранту до 1 мільйону гривень.

Загальне фінансування, згідно з озвученим на засіданні, має обмежуватись сумою у 10 мільйонів гривень. Така пропозиція буде розглянута на депутатській комісії, що розглядатиме дані рекомендації.

Нагадаємо, в середмісті Мукачева добудували високу 40-метрову стіну (ФОТО)