Чергова екологічна акція «За чисте довкілля» відбулася в НПП “Синевир”

Закарпатський інсайдер

Об'єднання зусиль, що спрямовані на поліпшення стану навколишнього природного середовища, раціонального використання природних ресурсів, виховання громадськості щодо дбайливого ставлення та збереження природних об’єктів, Національний природний парк «Синевир» й надалі організовує та проводить комплекс заходів з благоустрою, озеленення, прибирання та очищення територій від сміття тощо. про це повідомляють на сторінці Нацпарку в соцмережі фейсбук.

Чергова екологічна акція «За чисте довкілля» відбулася в Остріцькому природоохоронному науково-дослідному відділення нацпарку за участю молоді регіону та працівників установи.

В ході акції очищено від захаращення екологічні стежки, що ведуть до природних об’єктів, проведено озеленення території поблизу адміністративних і рекреаційних будівель, висаджено дерева.

Акції з благоустрою передували заходи роз’яснювальної роботи з молоддю, яка мала мету поширити екологічні знання, сприяти утвердженню природоохоронного світогляду, екологічної етики і закликати всіх небайдужих долучитися до акції з благоустрою та прибирання місць масового відпочинку.

Приєднуйтеся до телеграм каналу «Новини Закарпаття»