Наступна сесія Закарпатської облради може перетворитися на яскраве шоу

Трибуна

Про це пише у своєму телеграм-каналі Павло Федака – https://t.me/P_Fedaka/217

❗️Наступна сесія Закарпатської обласної ради, яка запланована на 19 травня, має всі шанси перетворитися на яскраве шоу.

❗️«За Майбутнє Андрія Балоги» таку назву може отримати об’єднання фракцій «За Майбутнє» та «Команда Андрія Балоги», яке у світлі того, що Віктор Балога очолив закарпатський осередок партії «За Майбутнє» є дуже можливим.

❗️Балозі для цього залишилося нагнути «друга Сашка» (Олександра Ледиду – детальніше про битву «За майбутнє» читайте тут: https://t.me/P_Fedaka/67) і 13 штиків у кармані.

❗️Модератором кейсу ОПЗЖ також буде Віктор Балога. ❗️Невиключено, що він за прикладом Мукачева, особисто прийде до облради щоб не допустити на сесію свого друга Славка Щербея, якого пролобіював на посаду керуючиого справами виконавчого апарату облради та Івана Чубирка з яким дружба різко обірвалася через конюктурні мотиви. ❗️Чи буде мордобій і кого ми незабаром побачимо.

❗️Також на сесії розглядатиметься питання відставки директора Обласного госпіталя ветеранів війни Василя Волошина, про якого воїни кажуть, що він глибоко забив на них і йому цікаві тільки гінекологині, яких увів нещодавно до штату установи (https://fb.watch/cZE8_-k_b0/).

❗️Німий гнів поранених має всі шанси «спопелити» директора та депутатів, які його підтримують.

❗️Спокійним на сесії може бути лише голова обласної військової адміністрації Віктор Микита, який завжди ходить озброєним нагородним «Глоком» і у випадку чого прикриє і голову Закарпатської обласної ради Володимира Чубірка, останньому ніякі глибокі потрясіння не потрібні, він за мир і спокій у сесійній залі.

http://