На Вінниччині розпочались поліцейські спецнавчання
На Вінниччині розпочались поліцейські спецнавчання
На Вінниччині розпочались поліцейські спецнавчання
З 19 по 23 квітня на території Вінницької області проходитимуть тактико-спеціальні навчання поліції. Тому правоохоронці просять містян не панікувати, якщо на вулицях побачать скупчення поліцейських.
Також відомо, що на час навчання можуть перекривати автошляхи. Поліцейські відпрацьовуватимуть тактико-спеціальні навички дій в екстренних умовах, а також затримуватимуть “озброєних злочинців”.
Метою даних учбових тренувань є підвищення рівня готовності поліцейських до виникнення надзвичайних ситуацій, а також відпрацювання швидкості реагування на ту чи іншу ситуацію.
“Звертаємось до громадян з розумінням поставитися до можливих незручностей та не панікувати, якщо на вулицях ви побачите скупчення поліції», ‒ зазначається у повідомленні поліцейських.