Ігор Івасюк вручив дипломи магістрам-екологам – випускникам Академії безперервної освіти

Вінницька облрада

14 січня в комунальному закладі вищої освіти «Вінницька академія безперервної освіти» 23 випускники спеціальності «Екологія» отримали дипломи магістрів.

Заступник голови обласної Ради Ігор Івасюк привітав випускників та керівника закладу Степана Дровозюка із цією подією та вручив дипломи випускникам.

— Ваша спеціальність є актуальною та необхідною для нашого суспільства й країни, тому що ви справді робите цей світ добрішим і комфортнішим, — звернувся до магістрів Ігор Івасюк. — Вирішуючи питання екологічної безпеки, досліджуючи екологічні проблеми Вінниччини й України, ви робите внесок у загальнолюдську тенденцію збереження світу!

Заступник голови обласної Ради звернув увагу на те, що випускники також мають другу важливу спеціальність — викладачі екології та природознавства у вищих навчальних закладах.

— Це — рідкісне поєднання, бо ви, крім того, що є фахівцями галузі, ще й маєте педагогічну освіту. Ви маєте можливість викладати, а отже ваша місія стає ширшою, — сказав Ігор Івасюк. Я радий, що наша академія розвиває таку перспективну спеціальність. А завдяки потужному колективу науковців та матеріально-технічній базі кафедри Вінницька академія є одним із лідерів області в підготовці спеціалістів цього напряму.

Стежте за новинами у Теlegram.

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.