Ізраїль завдав ударів по позиціях ХАМАС у секторі Газа у відповідь на ракетний обстріл

Ізраїль знову відповів ударами по цілям в секторі Газа на ракетний обстріл своєї території. Як повідомили ізраїльські військові в неділю, 12 вересня, удари були завдані по підземній інфраструктурі радикального ісламського руху ХАМАС: майстерні з виробництва ракет, складу зброї, тренувального центру і тунелю терористів. Повідомлень про жертви поки не надходило.

Terrorist organizations in Gaza continue to terrorize Israelis with:

- rockets

- violent riots

- arson balloons

In response to tonight’s rocket fire, we struck a Hamas underground rocket production workshop, weapons storage site, training facility and terrorist tunnel.

— Israel Defense Forces (@IDF) September 12, 2021

Напруженість в регіоні посилилася в останні дні. Після того як в п'ятницю, 10 вересня, були затримані четверо палестинських ув'язнених, які втекли на початку тижня з ізраїльської в'язниці суворого режиму, бойовики випустили з сектора Газа кілька ракет по Ізраїлю, які були перехоплені системою ППО "Залізний купол".

Нагадаємо, двоє з шести палестинських бойовиків, яким вдалося втекти з в'язниці через отвір в камері, за даними ізраїльської поліції, все ще на волі. Четверо втікачів були схоплені в арабському селі недалеко від Назарета на півночі Ізраїлю. Всі вони були засуджені за вчинення або планування нападів на ізраїльтян, що призвели до загибелі людей, або підозрювалися в цих злочинах.

Декількома днями раніше, 7 вересня, Армія оборони Ізраїлю (ЦАХАЛ) завдала ударів по декількох цілях в секторі Газа у відповідь на запущені звідти повітряні кулі із запальною сумішшю, які викликали пожежі на півдні країни напередодні настання єврейського Нового року.