У принца Вільяма відбулася серйозна розмова з батьком

Навесні цього року королеві Єлизаветі II виповнилося 95 років, з яких 69 років вона займає престол. І хоча, на перший погляд, може здатися, що Її Величність в прекрасній формі, вік бере своє, і зараз королева поступово скорочує коло своїх обов'язків. Також є відомості, що після повернення з Балтімора Єлизавета більшу частину часу буде проводити не в офіційній резиденції, а в Віндзорському замку.

Тим часом потенційні спадкоємці поступово перебираються ближче до Лондона. У всякому разі, вже ходять розмови про прийдешній переїзд принца Вільяма і Кейт Міддлтон. Втім, першим в черзі на престол був і залишається принц Уельський, Чарльз, на даний момент "найбільш довгочекаючий" спадкоємець в британській історії. І незважаючи на солідний вік, ймовірність того, що Чарльз поступиться короною Вільяму, вкрай мала. Королівський експерт пояснив, що це пов'язано з тим, що безперервна лінія престолонаслідування володіє виключною важливістю для британської монархії.

Проте, Чарльз не нехтує думкою сина з питань майбутнього королівської сім'ї. За словами інсайдерів, вони багато в чому згодні один з одним і діють, як "єдине ціле". На даний момент відомо, зокрема, що принц Уельський планує зміцнити ієрархію серед численних родичів корони. Ймовірно, це призведе до маргіналізації далеких членів королівської сім'ї.