Corteva Agriscience розширює угоду з Elemental Enzimes

Corteva Agriscience та Elemental Enzymes, медико-біологічна компанія, яка розробляє нові біотехнологічні та ферментні рішення, оголосили про розширення своєї багаторічної глобальної угоди, додавши до неї новий біофунгіцид для широкого спектру польових культур, зокрема сої, зернових, кукурудзи, олійних культур, рису і цукрової тростини, а також обробки дерну та декоративних рослин.

Про це повідомляє пресслужба Corteva Agriscience.

За угодою Corteva отримує ексклюзивну ліцензію на запатентовану технологію пептидів Elemental Enzymes. У новому механізмі дії використовується пептид натурального походження з 22 амінокислот, який попереджає проникнення патогенів в рослини, активує імунну систему і допомагає рослинам захищатися від хвороб грибкового походження, таких як азіатська іржа сої, церкоспора і фузаріоз колосу пшениці.

«Фермери шукають біологічні рішення, що забезпечують перевірену і передбачувану ефективність, – говорить Сюзанн Вассон, президент бізнес-платформи засобів захисту рослин Corteva Agriscience. – Працюючи з Elemental Enzymes, ми продовжуємо розширювати наші зобов'язання допомогти фермерам отримувати доступ до інноваційних та перевірених рішень, які доповнюють звичайні фунгіциди, підвищують стійкість і зростання рослин в складних умовах навколишнього середовища, а також допомагають підтримувати їх врожайність і здоров'я».

Corteva буде пропонувати цю технологію як частину свого портфеля біологічних препаратів під торговою маркою Holzem™ biofungicide і позиціонувати як доповнення до своїх провідних фунгіцидів. В очікуванні відповідних реєстрацій Corteva передбачає, що глобальний запуск біофунгіциду Holzem™ почнеться в Латинській Америці в 2022 році і в США в 2023 році.

«Ми раді продовжити нашу роботу з Corteva Agriscience над створенням нового біофунгіциду, який забезпечує контроль небезпечних хвороб на широкому спектрі культур і в різних регіонах. Компанія Elemental Enzymes займається розробкою високоефективних нових технологій для сталого сільського господарства, які вирішують численні проблеми виробників по всій земній кулі», – сказав Брайан Томпсон, головний виконавчий директор Elemental Enzymes.

Модель Corteva по розробці кращого в своєму класі портфеля біологічних препаратів поєднує в собі зовнішні інновації, співпрацю в області R&D, ліцензування та поширення. Ця угода показує, як Corteva співпрацює з провідними компаніями для прискорення комерціалізації орієнтованих на клієнта інновацій. Біофунгіцид Holzem™ пропонує додатковий механізм дії, що допомагає управляти рівнями залишків в сільськогосподарських культурах, знижуючи резистентність патогенів до звичайних фунгіцидів на одній ділянці і підвищуючи потенціал врожайності і стійкості у відповідності до Цілей сталого розвитку Corteva Agriscience 2030.

Умови угоди не розголошуються.

Довідково

Corteva Agriscience – це публічна, глобальна, винятково сільськогосподарська компанія, яка надає фермерам у всьому світі найповніше портфоліо в галузі – включаючи збалансований та різноманітний вибір насіння, засобів захисту сільськогосподарських культур та цифрові рішення, орієнтовані на максимізацію продуктивності для підвищення врожайності та рентабельності. Будучи представленою одними з найвідоміших брендів у сільському господарстві та маючи провідний у галузі портфель продуктів та технологій, що має значні можливості до зростання, компанія прагне працювати з зацікавленими сторонами всієї продовольчої системи, виконуючи своє зобов’язання збагачувати життя тих, хто виробляє, та тих, хто споживає, забезпечуючи розвиток майбутніх поколінь. Corteva Agriscience стала незалежною публічною компанією 1 червня 2019 року. Раніше компанія була сільськогосподарським підрозділом DowDuPont.

Elemental Enzymes, компанія з Сент-Луїса, яка прискорює майбутнє сільського господарства, пропонуючи інноваційні міждисциплінарні наукові рішення складних проблем, з якими сьогодні стикаються виробники. Elemental Enzymes створює запатентовані ферменти, пептиди і біохімічні розчини, які покращують засвоєння поживних речовин, управління водними ресурсами та ефективність використання води, здоров'я рослин і врожайність, а також захист від хвороб.