ЄС заборонить злиття суднобудівних компаній Daewoo та Hyundai через енергокризу

Finance.ua

Євросоюз готується заблокувати злиття двох найбільших у світі суднобудівників Daewoo Shipbuilding & Marine Engineering і Hyundai Heavy Industries. Річ у тім, що ці дві компанії домінують на ринку перевізників скрапленого природного газу (СПГ), що викликає занепокоєння у Брюсселя на тлі зростання цін на енергоносії в Європі.

Про це повідомляє видання Financial Times з посиланням на джерела в Єврокомісії. Відомо, що злиття між Daewoo Shipbuilding і Hyundai зупинять, назвавши його антиконкурентним.

Насправді рішення приймуть у зв’язку з різким зростанням цін на енергоносії в Європі цієї зими, а також через те, що вартість перевезення СПГ в Азії зросла до рекордного рівня в більш ніж 300 тисяч доларів на день через зростання світового попиту.

Якраз південнокорейські Daewoo і Hyundai домінують на ринку суден, що перевозять надохолоджений СПГ. За даними Єврокомісії, південнокорейські суднобудівники забезпечують близько 30% світового попиту на вантажні судна.

Один представник ЄС вважає, що блокування злиття допоможе захистити європейських споживачів від зростання цін на СПГ.

Відзначимо, злиття вже схвалили регуляторні органи Сінгапуру, Китаю і Казахстану, але для завершення операції потрібне схвалення ЄС, Японії і Південної Кореї. У Hyundai Heavy заявила, що ЄС повинен беззастережно схвалити злиття.

“Неможливо оцінити домінування на ринку тільки за часткою компанії на ринку суднобудування, а структура ринку така, що не дає можливості його монополізувати”, — заявили в компанії.

У Daewoo Shipbuilding відмовилися від коментарів, уточнили в FT.

Євросоюз всіляко намагається поліпшити ситуацію із затяжним енергокризом. Напередодні Європейська комісія направила державам-членам Європейського Союзу проект рішення, відповідно до якого атомна енергетика може бути визнана екологічно безпечною в ЄС.