ООН збирає допомогу для Афганістану

Перший діловий

ООН звернулась за допомогою до світової спільноти задля уникнення гуманітарної катастрофи в Афганістані. За словами експертів, цьогоріч 4,7 мільйона жителів Афганістану зіткнуться з недоїданням. Про це повідомив заступник генерального секретаря ООН з гуманітарних питань.

Він зазначив, що необхідно 4,4 млрд євро для того, аби запобігти гуманітарній катастрофі в Афганістані. За його словами, зібрані кошти підуть на прискорення будівництва тимчасового житла і забезпечення доступу до питної води, на боротьбу з хворобами і голодом.

За оцінками експертів, з 39 мільйонів жителів Афганістану невідкладної допомоги потребують 22 мільйони осіб, а з недоїданням зіткнуться 4,7 мільйона жителів.

Нагадаємо, «Талібан»розпустив Незалежну виборчу комісію, створену за попереднього режиму Афганістану. Також розпустили Комісію з розгляду скарг виборців та два міністерства.

Також ми писали про те, що терористи руху «Талібан» атакували кордон Ірану, задіявши для цього протитанкові ракетні комплекси, ручні протитанкові гранатомети, так і важке стрілецьке озброєння.