Вбивство Галини Гатчінс: Алек Болдвін передав свій мобільний телефон слідчим через місяць після запиту

ТСН

Американський актор Алек Болдвін, який під час знімань вестерну "Іржа" випадково застрелив операторку з України Галину Гатчінс, у п'ятницю, 14 січня, передав свій мобільний телефон правоохоронним органам.

Про це із посиланням на окружну прокуратуру округу Санта-Фе повідомляє ABC News.

Зазначається, що ордер на обшук пристрою було видано ще 16 грудня. Слідчі пояснювали, що в межах розслідування стрілянини на знімальному майданчику планують переглянути надіслані з ґаджета текстові повідомлення.

Окрім того, з телефону мали вилучити фотографії та відеозаписи, електронні листи, історії браузерів, дані GPS тощо.

Майже місяць пристрій залишався у зірки. У минулі вихідні Болдвін пояснив затримку в Instagram, заяивши, що хоче забезпечити захист своїх особистих повідомлень.

"Будь-яке припущення про те, що я не виконую запити, накази чи ордери на обшук мого телефону -це нісенітниця і брехня", - підкреслив актор, додавши, що разом із адвокатом дотримувався процедури, яка відбувається, коли "один штат запитує інформацію або докази у суб'єкта, який живе в іншому штаті".

"Це процес, який потребує часу. Вони мають зазначити, чого саме вони хочуть. Вони не можуть просто переглянути ваш телефон і взяти ваші фотографії або ваші любовні листи до вашої дружини або ще щось, - додав він. - Але, звичайно, ми на 1000% збираємось дотримуватися всього. Нас це цілком влаштовує".