Ще один скандал у сім'ї: княгиня Шарлін поставила чоловікові умову, і він готовий її виконувати

ТСН

Князь Монако Альбер II підписав "надконфіденційний контракт" про виплату своїй дружині Шарлін понад 10 мільйонів фунтів стерлінгів на рік за виконання її королівських обов'язків.

Французький журнал Voici повідомив, що 64-річний князь погодився зробити все можливе для того, щоб і далі демонструвати на публіці свій "міцний шлюб" із Шарлін і щоб його дружина продовжувала супроводжувати його на публічні заходи.

У березні минулого року, після майже однорічної відсутності на публіці, Шарлін повернулася до Монако. 30 квітня вона навіть взяла участь разом із чоловіком та дітьми в автопробігу Monaco E-Prix, а 7 травня сім'я відвідала турнір з регбі Sainte Devote. І ось виявилося, що принцеса повернулася до виконання своїх обов'язків не просто так, а за пристойний гонорар. Умови якого включають виплату Альбертом Шарлін 12 мільйонів євро (10,2 мільйона фунтів стерлінгів) на рік за її роботу, стверджує видання.

Королівський палац Монте-Карло відмовляється обговорювати конкретні фінансові домовленості, але князівство виплачує близько 40 мільйонів фунтів стерлінгів на рік на покриття поточних витрат установи.

Члени королівської сім'ї, однак, не отримують зарплату, а це означає, що Шарлін залежатиме від Альберта щодо власних витрат.

"Вона пережила дуже скрутні часи, тому Шарлін має сенс спробувати забезпечити собі гарантований дохід", — кажуть джерела, наближені до палацу.

Нагадаємо, практично весь минулий рік Шарлін та Альберта рідко бачили разом, оскільки минулого року вона провела близько 10 місяців у Південній Африці, а після повернення до Монако майже одразу ж вирушила на лікування до Швейцарії.

Укладання договору явно свідчить про те, що Альбер II зробить все можливе, щоб уникнути розлучення і продовжить запевняти журналістів, що у їхній з Шарлін сім'ї все гаразд.

Читайте також:

Тримаються відсторонено одне від одного: Шарлін та Альбер знову з'явилися на публіці

У них проблеми у шлюбі: експертка з мови тіла пояснила, що не так на нових фото Шарлін та князя Альбера II

Сильно схудла: княгиня Шарлін вперше з'явилася на публіці після тривалого лікування