У Росії масово сходять із рейок поїзда: причини не озвучують

Realist

У Росії почастішали НП на залізниці. Вагони масово сходять із рейок і не доїжджають до місця призначення.

Про це повідомляють у соціальних мережах та російських ЗМІ. Зокрема, у Telegram-каналі "Роспартизан" розповіли про випадки, що сталися у Росії за останні кілька днів.

10 травня 2022 року

Забайкалля . Двох співробітників "РЖД" оштрафували за схід 20 вагонів вантажного поїзда у Могочинському районі Забайкалля. Інцидент стався ще минулого року, але штраф суд виписав лише зараз.

За те, що вони допустили схід із рейок 20 вагонів вантажного поїзда, співробітники "РЖД" мають виплатити 200 тисяч рублів штрафу. А збитки від їхніх дій склали близько 19 млн рублів.

Читай також: "Рейкова війна": партизани провели успішні диверсії в декількох областях РФ (фото)

"Засуджені були заступниками начальника дистанції колії по поточному ремонту. Порушуючи обов'язки, вони не виявили злам залізобетонної шпали. Через це в березні 2021 року відбувся сход вагонів поїзда. Загальна сума збитків, заподіяних Забайкальській залізниці, склала більше 19 млн рублів" - Уточнили в місцевому суді.

У суді зловмисники повністю визнали свою провину. Кримінальну справу розглядали особливому порядку. Як бачимо, несправності на залізниці Росії почалися ще довго до війни в Україні.

12 травня 2022 року

Смоленськ. Зі шляхів на станції Сичівка зійшли 10 вагонів вантажного поїзда. Постраждалих немає, повідомляють на сайті Московської залізниці (МЗ). Сталося це близько 17.10 11 травня.

Наголошується, що інцидент не вплинув на рух пасажирських поїздів. Нині дома ведуться відновлювальні роботи.

"На Московській залізниці створено комісію з з'ясування причин того, що сталося" , - зазначено в матеріалі.

Читай також: Росіяни бояться диверсій та посилюють захист залізниці — розвідка

На місці працюють відновлювальні поїзди зі станцій Вязьма та Ржев та близько 120 залізничників.

У лютому аналогічний інцидент стався між станціями Чисмена та Волоколамськ у Підмосков'ї. Там зійшов із рейок вантажний потяг. Внаслідок пригоди теж ніхто не постраждав.

Читай також: У Білгородській області поряд з Україною підірвали залізничні колії

Ярославль . У Ярославлі на залізничному переїзді в районі колишнього заводу "Лакофарба" поїзд зійшов з рейок і перегородив автомобілям в'їзд у Дзержинський район з проспекту Жовтня та Полушкіного гаю.

За словами свідка Дмитра Сєрова, поїзд просто їхав і раптово зупинився. Коли чоловік підійшов ближче, то побачив, що вагон зійшов із рейок. Його намагалися відчепити, щоб звільнити одну смугу, яку зайняв локомотив, але вагон стягнув убік і нічого не вийшло.

Також Realist.online повідомляв, що під Мелітополем підірвано залізничний міст на шляху до Криму.