З росії вислали десять румунських дипломатів

Прямий

У російське МЗС у п’ятницю був викликаний Посол Румунії Крістіан Істрате, де йому вручили ноту про оголошення “неприйнятними” десяти співробітників Посольства Румунії в москві.

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на пресслужбу МЗС рф.

Повідомляється, що цей захід є відповіддю на ухвалене у квітні рішення Румунії вислати з країни десятьох співробітників посольства росії в Бухаресті.

Російська сторона несхвально висловилася про те, що Румунія покладає провину за воєнні злочини в Україні на рф і засудила “постачання озброєнь, обладнання та надання іншого сприяння” Україні.

На початку квітня відбулося масове вислання працівників дипломатичних місій росії по всьому світу. Це сталося на тлі публікації фото- та відеосвідчень масових убивств цивільного населення у місті Буча Київської області, яке майже місяць перебувало в окупації російських військових.

Нагадаємо, 24 лютого Президент РФ Володимир Путін оголосив війну Україні та розпочав масштабне вторгнення. По низці українських міст були завдані ракетні удари, атаковані військові об’єкти Збройних сил України.

Після цього Верховна Рада запровадила воєнний стан в Україні. У зв’язку з чим президент України Володимир Зеленський підписав указ про загальну мобілізацію та утворив Ставку Верховного головнокомандувача.

До слова, у деяких областях України запровадили комендантську годину,як вимушений крок в умовах війни.

Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.