У Росії погрожують Фінляндії та Швеції ядерним ударом

Українська правда

Глава Роскосмосу Дмитро Рогозін "пожартував" про удар стратегічним ракетним комплексом по Фінляндії та Швеції у разі їхнього вступу до НАТО.
Джерело: Рогозін у Telegram
Пряма мова Рогозіна: "Росія не має ворожих намірів щодо Фінляндії та Швеції, заявив заступник глави МЗС РФ Олександр Грушко.
У "Сармата" щодо країн НАТО теж немає упередженого ставлення та ворожих намірів.
Просто така робота".
Довідка: РС-28 "Сармат" - російський стратегічний ракетний комплекс шахтного базування п'ятого покоління з важкою багатоступінчастою міжконтинентальною рідинною балістичною ракетою.
Нагадаємо:

Останнім часом російська влада та пропагандисти все частіше говорять про ядерну війну.
Наприклад, заступник голови Ради безпеки РФ Дмитро Медведєв заявив, що накачування країнами НАТО України зброєю підвищує можливість переходу в повноцінну ядерну війну.
На думку очільниці національної розвідки США Евріл Гейнс, російський президент Володимир Путін готовий застосувати тактичну ядерну зброюна території України, якщо поразку його військ в Україні неможливо буде приховати.
За даними видання Financial Times, західні уряди вже сумніваються в готовності Росії до ядерної ескалації, а тому пришвидшили постачання важкого озброєння в Україну.
Керівництво Північноатлантичного альянсуне має даних, що Росія готує ядерний удар по Україні. Директор ЦРУ Вільям Бернзтак само заявив про відсутність наочних доказів підготовки ядерного удару по Україні.