Бердичівський пляж потроху заповнюється відпочиваючими

Поки тут не розпочались грандіозні будівельні роботи, пов’язані з реконструкцією спортивного майданчика, гроші на яку обіцяв роздобути наш народний депутат, тут нині душе тихо, мило і затишно.

Після кількох днів сонячної погоди на пляж потягнулись великі і малі бердичівляни та гості нашого міста. До речі, гості завжди складали значну частину відвідувачів цього місця відпочинку. Адже якщо влітку хтось з колишніх бердичівлян приїздить до своїх родичів з дітьми, то по аналогії з морським відпочинком хоче не втратити сонячні ванни і йде за ними, звичайно ж, на пляж.

Ось і вчора на пляжі можна було спостерігати чи не ідилічну картину: жінки загоряють на зеленому газоні, чоловіки в затінку грають в карти, раз по раз дістаючи з пакету чергові порції «антиковідної підтримки», а мами і татусі з дітьми зосереджено порпаються в залишках піщаної зони біля води. Більш спортивна публіка зосереджується біля спортивних тренажерів і, звичайно ж, робить регулярні запливи в межах обгородженої буйками гавані. Вода ще не дуже тепла, але це не лякає ні чоловіків, ні жінок.

Організованих груп дітей з комунальних пришкільних таборів тут вчора не було, а натомість група з приватного дитсадка «Карамелька», розташованого поруч з пляжем, почувалась тут звично і привільно.

На місці майбутнього будівництва лежить купа піску, яку, мабуть, завозили для пляжного волейболу, і вона б могла дуже допомогти на прибережній території, але...

Так само б згодився відвідувачам і новенький туалет, який встановлено на території ще минулого року, але до цього часу так і не відкрито для експлуатації. Можливо, не можуть підібрати колір стрічки для урочистого відкриття?

Одним словом, якщо не звертати увагу на дрібниці, за гарної погоди на бердичівському пляжі можна відпочивати не гірше, ніж на Єгипетському курорті...(смайлик).