В Житомирі розглядають справу стрілка з Попільнянщини

14 вересня у Богунському районному суді Житомира продовжують розгляд справи стрілка з Попільнянщини. Про це із зали засідання суду повідомляє кореспондент Суспільного Володимир Шолдрук.

За словами Володимира Шолдрука, засідання мало розпочатися о 15.30.

16.10 – судове засідання ще не розпочалося, обвинувачуваного теж немає.

16.17 – не починаючи засідання, оголосили перерву, щоб адвокати могли поспілкуватися із підсудним, якого ще не привезли.

16.20 – до зали суду привели підсудного Анатолія Захаренка.

16.45 – засідання ще не розпочалося Адвокатка підсудного Марина Шолодько зробила самовідвід і відмовилася вести далі справу Анатолія Захаренка.

17.05 – троє потерпілих та представник потерпілих Андрій Чорномаз не прийшли на засідання суду.

17.13 – судове засідання перенесли на 27 вересня, Початок – о 16.00

Що відомо Розстріл у лісі: на Житомирщині чоловік убив сімох друзів. Під час розстрілу загинули нацгвардійці та колишні атовці. Орендарю ставка повідомлено про підозру в умисному вбивстві. Поліція розглядає версію побутового конфлікту. Суд взяв під варту підозрюваного у вбивстві сімох людей. У справі про вбивство семи людей поліція призначила близько двох сотень експертиз. Підозрюваного у справі про вбивство сімох людей на Житомирщині залишили під вартою. 5 січня підозрюваному Анатолію Захаренку продовжили тримання під вартою ще на 60 діб. 4 червня люди прийшли під стіни суду та вимагали довічне ув'язнення для Анатолія Захаренка.