Профспілка освітян Бердичева підсумовувала 2021 рік

РіО Бердичів

В актовій залі міської ради у вівторок зібралися найкращі, наймудріші і найрозумніші освітяни Бердичева – члени профспілки та керівники навчальних закладів міста. Мета зустрічі – більш ніж приємна, адже гуртом підсумовували рік, що минув, реалізовані плани та досягнення як окремих педагогів, так і загалом шкіл і садочків.

Вітала присутніх та керувала цим зібранням голова місцевої профспілки освіти і науки Анжела Цвєткова. Але не без допомоги, адже привітати освітян-членів профспілки і взяти участь у приємній місії нагородження завітали також міський голова Сергій Орлюк та заступник голови обласного комітету профспілки працівників освіти і науки Микола Красько. А пісенне привітання на початку подарували колеги-освітяни зі Скраглівки.


Минулий рік, за словами Анжели Цвєткової, був нелегким для всіх галузей, а для освіти – тим паче, адже працювати доводилося в умовах пандемії. Та незважаючи на всі труднощі, вчителі та вихователі впоралися. Наші освітяни, як зазначила голова профспілки освіти, захищені, оздоровлені, а держава, управління освіти і науки Бердичева та міська влада всіляко сприяють тому, аби педагогам міської територіальної громади було комфортно працювати і навчати дітей.


Анжела Цвєткова переконана, що хоч 2021 рік був доволі напруженим, але було й багато позитивного у житті освітян. Зокрема, вони їздили у різні куточки України на екскурсії, відпочивали, знайомилися з культурою, традиціями і освітою. А ще – демонстрували свої вміння, беручи участь у різного роду конференціях, форумах, конкурсах і творчих виставках. Адже відомо, що бердичівські освітяни славляться не лише розумом, педагогічним досвідом та професійністю, а й творчістю, креативністю, невгасимою енергією та безліччю цікавих ідей. І це підтверджують щоразу виставки подушок, вишиванок, малюнків та поробок.


Результатами такої всебічної діяльності, як педагогічної, так і творчої, стали подяки, грамоти та відзнаки, які під час зустрічі було вручено освітянам. І про кожного з них було сказано чимало гарних, теплих і душевних слів, а також побажань не зупинятися на досягнутому, реалізовувати й надалі себе та підкорювати все більше і більше вершин.


Не менш почесні нагороди вручив і голова благодійної організації «Відкрите серце», волонтер, капелан, керівник табору «Соколятко» Петро Залізний. Партнер профспілки Бердичева, людина, котра всіляко підтримує освітян та допомагає, нагородив присутніх Знаком народної пошани – ювілейною медаллю «30 років незалежності України».


Насамкінець і Анжела Цвєткова, і Сергій Орлюк, і Микола Красько побажали освітянам здоров’я, миру, благополуччя в родинах, наснаги та реалізації усіх задумів. А також подякували педагогам за те, що вони сіють в душах дітей зерно добра та знань, люблять дітей та роблять все для того, аби їхні очі сяяли, посмішки не зникали з облич, а бажання навчатися та розвиватися супроводжувало їх завжди.