Комбат "Айдару" Мельничук: Щастя повністю під контролем українських силовиків
Комбат "Айдару" Мельничук: Щастя повністю під контролем українських силовиків
Комбат "Айдару" Мельничук: Щастя повністю під контролем українських силовиків
"Заява терористів з так званої ЛНР про встановлення контролю над містом Щастя не відповідає дійсності. Вони знають, що програють, тому все, що їм залишається – дезінформувати населення", - так прокоментував інформацію про захоплення міста Щастя на Луганщині проросійськими бойовиками командир батальйону "Айдар" Сергій Мельничук.
"Місто і ТЕС повністю контролюється Збройними силами України та добровольчим батальйоном. У нас достатньо сил та засобів для відбиття будь-якої атаки ворога. В маячню, яку поширюють проросійські терористи можуть повірити лише путінські телеканали і куратори бандитів з ФСБ", - зазначив Мельничук.
На думку комбата, такі інформаційні викиди ставлять за мету дестабілізувати обстановку на лінії оборони та посіяти паніку серед мирного населення.
"Категорично заявляю – жодного ЛНРівця на підконтрольній нами території не має і бути не може. А хвору уяву цих заявників ми вилікуємо, коли прийде час" - зазначив Мельничук
Як відомо, Сергій Мельничук висунутий кандидатом в народні депутати за партійним списком Радикальної партії Олега Ляшка.