Столичні п’ятикласники взяли участь у змаганнях «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» з легкої атлетики
Учасники змагань – 10 команд-переможців районних етапів серед учнів п’ятих класів. Школярі боролися за право представляти Київ на всеукраїнському
Змаганье