Одесский завод шампанских вин продали за 195 млн гривен
Одесский завод шампанских вин продали за 195 млн гривен
Одесский завод шампанских вин продали за 195 млн гривен
Одесский завод шампанских вин, расположенный на Французском бульваре, продали на онлайн-аукционе за 195 млн гривен. Об этом сообщили в «ФДМУ в Одеській області». «Завершився аукціон з приватизації єдиного майнового комплексу “Одеського заводу шампанських вин”, що знаходиться в Одесі на Французькому бульварі. В торгах взяли участь 7 учасників, стартова ціна об’єкта зросла у понад 3 рази — з 87 377 964 грн до 195 003 000 грн.
Що відбуватиметься далі?
Переможець аукціону підписує протокол про результату аукціону, укладає договір купівлі-продажу і проводить розрахунок — після цього процес приватизації майна вважатиметься офіційно завершеним.
Покупець зобовʼязаний:
— забезпечити збереження видів діяльності з виробництва виноградних вин протягом 3 років;
— укласти охоронні договори на памʼятку архітектури, а саме вʼїзну арку та головний корпус;
— отримати дозвіл Антимонопольного комітету України (що передбачено законодавством про захист економічної конкуренції);
— забезпечити утримання захисної споруди цивільного захисту.
Також договір оренди єдиного майнового комплексу зберігає чинність для нового власника приватизованого майна до 2035 року, в тому числі договори суборенди, серед яких є договір з ТОВ “Музей сучасного мистецтва Одеси”.
Це вичерпні приватизаційні умови для збереження пам’ятки архітектури. Їх невиконання майбутнім власником є підставою для розірвання договору купівлі-продажу», — сказано в сообщении Фонда.