Росіяни тероризують Дніпро: на місто знову впала балістика - у небі чорний дим

Про це повідомляє Дніпропетровська ОВА, передає RegioNews. Зазначається, що окупанти знову вдарили по Дніпровському району. Попередньо, внаслідок

Червень, атака

Читать подробнее
UKR.NET новини +38 (044) 392-03-02 reklama@ukr.net