Росіяни тероризують Дніпро: на місто знову впала балістика - у небі чорний дим
Про це повідомляє Дніпропетровська ОВА, передає RegioNews. Зазначається, що окупанти знову вдарили по Дніпровському району. Попередньо, внаслідок
Червень
,
атака
Читать подробнее
UKR.NET
+38 (044) 392-03-02
reklama@ukr.net
UKR.NET