Окупанти продовжують злочинні провокації на Запорізькій АЕС
Окупанти продовжують злочинні провокації на Запорізькій АЕС
Окупанти продовжують злочинні провокації на Запорізькій АЕС
Повідомляється, що сьогодні, 11 серпня, російські загарбники вкотре піддали обстрілам найбільшу в Україні та Європі Запорізьку атомну електростанцію, що було зафіксовано п’ять «прильотів» у районі комендатури станції – безпосередньо поруч із дільницею зварки та сховищем джерел випромінювання.
Ще п’ять «прильотів» від російських обстрілів сталися в районі пожежної частини, яка розташована неподалік від АЕС. Повідомляється, що внаслідок обстрілів російських загарбників на станції не вдалося вчасно провести «перезмінку». Адже задля безпеки атомників автобуси з персоналом наступної зміни розвернули назад в Енергодар; повідомляєтьcя, що роботу продовжуватимуть працівники попередньої зміни допоки ситуація остаточно не нормалізується.
Українські медіа повідомляють, що інформація, яку миттєво почали розганяти у ворожих пабліках, що нібито «персонал у паніці полишає станцію», є фейковою та маніпулятивною.
Водночас медіа повідомляють, що на захопленій агресором території Херсонщині впала високовольтна лінія передачі, яка йде від Запорізької АЕС до окупованого Криму.
Примітно що водночас злочинний фейковий «посадовець» від окупантів у Мелітополі Володимир Рогов був змушений визнати факт «переміщення воєнної техніки» загарбників біля Запорізької АЕС, тобто ситуацію злочинної мілітаризації агресором цього ядерного об’єкту.