Advertisement
UKR.NET новини +38 (044) 392-03-02 reklama@ukr.net
UKR.NET

Північнокорейські хакери обчистили крипторинок Південної Кореї на $700 млн у 2022 році

Північнокорейські хакери обчистили крипторинок Південної Кореї на $700 млн у 2022 році

Технологій

Північнокорейські хакери обчистили крипторинок Південної Кореї на $700 млн у 2022 році

19 липCryptomisto.com

Північнокорейські кіберзловмисники 2022 року здійснили дві хакерські атаки, викравши криптовалют на $700 млн у Південної Кореї. Про це пише Yonhap з посиланням на південнокорейську розвідку.

Згідно з даними розвідки, КНДР викрала $700 млн під час двох хакерських атак. Деталі не розголошуються. В Південній Кореї вважають, що вкрадену криптовалюту режиму КНДР поки не вдалося перевести в готівку.

Розвідка припускає, що північнокорейські хакери продовжуватимуть крадіжку криптовалют. Повідомляється, що отримана від зломів криптовалюта становить близько 30% від усіх валютних доходів КНДР.

У квітні Рада безпеки ООН підрахувала, що за весь 2022 рік Північна Корея вкрала рекордну суму в криптовалюті – понад $1 млрд. Водночас ще 2021 року Пхеньян зміг вкрасти приблизно $630 млн у криптовалюті.

The post Північнокорейські хакери обчистили крипторинок Південної Кореї на $700 млн у 2022 році appeared first on CryptoMisto.

# рада, # атака