Харківщина додатково отримала 180 млн грн на ремонт місцевих доріг

Харківщина отримала додаткові 183 млн грн на ремонт місцевих доріг, у першу чергу до об’єктів соціальної інфраструктури - приймальних відділень та амбулаторій, повідомили Depo.Харків у прес-службі Харківської обладміністрації з посиланням на директора ДП "Дороги Харківщини" Ігоря Турченка.

Він зазначив, що після усіх тендерних процедур розпочнуться активні роботи.

Також Турченко нагадав, що на Харківщині відремонтують 14 доріг місцевого значення. У повному обсязі роботи вже виконані на чотирьох об’єктах: Дергачі - П’ятихатки, Богодухів - Валки - Нова Водолага, Зміїв - Таранівка та Нова Іванівка - Орілька на Чернявщину.

"На восьми об’єктах, враховуючи погодні умови, триває активна робота. Це Харків - Липці - Борисівка, під’їзд до населеного пункту Березівка, під’їзд до населеного пункту Елітне, Сковородинівка - Гуринівка - Вільшанське, Вовчанськ - Землянки та Богодухів - Павлівка - Гути. На цих об’єктах об’єм виконання робіт становить від 50% до 90%", - зазначив Турченко.

Загальна запланована протяжність ділянок ремонту складає 51 км.

Окрім доріг місцевого значення, до переліку об’єктів увійшли чотири мости: через річку Лопань на автодорозі Дергачі - Дворічний кут, через річку Лопань на автодорозі Золочів - Козача Лопань, міст над автодорогою Київ - Харків - Довжанський у Чугуєві і шляхопровід через залізницю на автодорозі Куп’янськ - Кругляківка.