Mercedes Citan Tourer 2022: ціни та асортимент оновлення фургона

Комерційна подорож нового покоління Mercedes Citan почалося в Іспанію. Версія нового Citan Tourer призначена для пасажирських перевезень та вже має ціни. Mercedes відкрив книгу замовлень. Асортимент складається з різних ліній обладнання і моторизації.

Новий Mercedes Citan Tourer вже продається в Іспанії. Нове покоління компакт-фургона Mercedes починає продажі та робить це у своїй версії для пасажирських перевезень. Автомобіль буде доступний у версіях Van і Tourer. Новий Citan Tourer тепер за ціною і готовий до рейдів в дилерських центрах.

Mercedes вже дозволяє замовлення на новий Citan Tourer з п’ятьма сидіння і багажником об’ємом 775 літрів. Компанія сформувала лінійку, що складається з двох ліній техніки під назвою BASE і PRO. Лінія BASE приносить з собою прийнятний фундамент, хоча і займає ступінь доступу. Зі свого боку, обробка PRO поєднує в собі більш привабливий зовнішній дизайн, доданий до більшого обладнання. Нижче ми перерахуємо стандартне обладнання:

Допомога в запуску з пагорба

Помічник при бічному вітрові

Попередження про втому водія

Екстрений виклик Мерседес-Бенц

Активна система допомоги при гальмуванні

Активний детектор зміни смуги руху

Контроль сліпих зон

Індикатор обмеження швидкості з виявленням сигналу

Кілька подушок безпеки з передньою центральною подушкою безпеки в стандартній комплектації

Розсувна дверна ручка і кришка планки пофарбовані в колір кузова

Інтер’єр і вантажний простір, освітлені світлодіодною технологією

Регульоване по висоті сидіння водія

Кондиціювання

2 роз’єми USB на задній панелі

16-дюймові диски з дизайнерською обробкою

Відсік для зберігання в центральних підлокітниках Що стосується механічної секції, новий Citan Tourer приземляється на іспанському ринку в супроводі дизельного двигуна і бензинового двигуна з двома рівнями потужності. Всі вони відповідають газовим нормам Euro 6D і мають технологію Start Stop. Точно так же, незалежно від обраного двигуна, ми знайдемо систему переднього приводу і шестиступеневу механічну коробку передач. Семи ступнева автоматична коробка передач з подвійним зчепленням з’явиться в середині наступного року.

Дизельний двигун CDI має 1,5 літра і розвиває потужність 95 к.с. і 260 Нм максимального крутного моменту. Це дозволяє фургону Mercedes розганятися від 0 до 100 км год за 15,5 секунд і розвивати максимальну швидкість 164 км год. Бензиновий двигун являє собою мотор об’ємом 1,3 літра, який пропонується у двох рівнях потужності: 102 к.с. і 131 к.с. відповідно. Перший з них розвиває 200 Нм, а другий досягає 240 Нм відповідно.

Лінійка Citan буде поступово поповнюватися новими версіями. Крім того, на 2022 рік заплановано запуск нового Merecdes eCitan, 100% електричного варіанту. Він буде мати дальність їзди приблизно 285 кілометрів на одній зарядці. Ціни на Mercedes Citan Tourer:

Mercedes Citan Tourer 110 CDI – 26643 євро

Mercedes Citan Tourer 110 – 26262 євро

Mercedes Citan Tourer 113 – 27438 євро