Відбулася передача першої партії Citroen Berlingo для Укрпошти

У березні 2021 році дилер CITROЁN ВИДИ Елеганс і компанія Укрпошта підписализнаковий контракт на покупку 1860 автомобілів. Даний контракт можна впевненовважати наймасштабнішою подією 2021 року в Україні. І тепер у вересні в рамках офіційноїпрезентації проекту «Пересувні відділення» булапередана перша партія автомобілів CITROЁN Berlingo, які переобладнані відповідно c вимогамклієнта. Дані автомобілі стали частиною стратегії100% автоматизації Укрпошти та впровадженняпроекту пересувних відділень в найвіддаленішихкуточках на всій території країни.

“Сьогодні ми вийшли на фінішну пряму, ще рік – і кордони між минулим та майбутнім будутьназавжди стерті, ми відмовимося від папірців, а наші клієнти та працівники в усіх куточкахУкраїни нарешті відчують переваги сучаснихтехнологій та можливостей, які вони надають. Укрпошта стане єдиною компанією, яка впершев історії України забезпечить доступністьцифрових та банківських послуг у кожномунаселеному пункті країни. І цей проєкт давно непро купити машини і комп’ютери. Він просучасний клієнтський сервіс і обслуговування «в один клік», про звітність день у день, про якіснонові умови роботи для працівників, про новусторінку в історії Укрпошти та України. Великаподяка кожному, хто разом з нами робить цереальністю”, − зазначив Ігор Смілянський, генеральний директор Укрпошти.

В рамках презентації проекту гостямпродемонстрували автомобілі Citroёn Berlingo L2 «Worker», які дообладнані для того, щобвнутрішня конфігурація задовольняла всі вимогидля ефективної роботи мобільного пошти. Авторозраховані на трьох осіб і обладнані робочиммісцем для бригади. Пересувне відділення маєтепло– і шумоізоляцію, систему GPS, кондиціонер, щоб поштова команда працювала комфортно забудь–якої погоди. При цьому авто має великийізольований багажний відсік для посилок, системудля сортування кореспонденції, вогнестійкийсейф. CITROЁN Berlingo – місткий, просторий, надійнийфургон. А у версії «Worker» це автомобіль длясправжніх професіоналів, який пропонуєзбільшену вантажопідйомність до 1000 кг, а багажне відділення має додаткове освітлення і кільця для кріплення вантажів. Системи GripControl і Hill Assist Descent, збільшений кліренс(+30 мм), великі колеса (690 мм) з шинами Mud & Snow для кращого зчеплення з дорогою – все цестане в нагоді для їзди по важкопрохіднихділянках. Потужний і економічний турбодизель об‘ємом 1,6 і потужністю 92 л.с. володієдостатньою силою, щоб впораєтися з будь–якиминавантаженнями (звичайно, в рамках дозволенихправилами і характеристиками автомобіля). А використання 6-ступінчастою «механіки» гарантуєневелику витрату палива і простотуобслуговування: трансмісія буде служити довго.

Автомобілі CITROEN давно вже стали більше ніжпросто засібом пересування – це в першу чергукомфорт, свобода і надійність. І компаніяУкрпошта в рамках реалізації проекту «Пересувнівідділення» потребувала надійних і витривалихавтомобілів, які готові подолати всі перешкоди нашляху до кінцевої точки доставки. Тому їх вибірприпав саме на Бренд CITROЁN і новийBerlingo L2 «Worker».

“Ключовою задачею Stellantis в Україні є якраззабезпечення мобільності для клієнтів тавпровадження рішень, які мають приноситизадоволення від користування нашимипродуктами, а також постійневдосконалювання якості своїх послуг. Ми наодній хвилі з бізнесом, адже розуміємо їхніпотреби. З Укрпоштою у нас склались міцні тадовготривалі відносини. Citroen Berlingo – надійний, комфортний, мультизадачнийавтомобіль, випробуваний сотнями кілометрівхороших і поганих доріг та різними погоднимиумовами, і я надзвичайно задоволений, що самеця “робоча конячка” буде обслуговувати клієнтівУкрпошти у всіх куточках нашої країни”, − зазначив Руслан Акімов, директор ПежоСітроен Україна.

Даний проект з підготовки та передачі автомобілівпроводив дилер Бренду CITROЁN ВІДІ Елеганс. Вибір дилера Бренду пояснюється рядом причин: впевненість у партнері, готовність надаватиякісний продукт, зручне і уважне післяпродажнеобслуговування. Можна стверджувати, що дилер CITROЁN ВІДІ Елеганс за багато років роботи на ринку вже заслужив у приватних і корпоративнихклієнтів відмінну репутацію. Компанія CITROЁN ВІДІ Элеганс змогла запропонувати кращу ціну на покпку, а також найпростіші і вигідні умовиподальшого обслуговування.

“Безумовно, якість мобільних відділень дляУкрпошти нашого виробництва є на першомумісці. Саме з такою установкою ми йшли у цейпроєкт. Особисто я певен, що з цимиавтомобілями кореспонденція, поштовівідправлення, пенсії будуть доставлені доадресатів у найвіддаленіші населені пунктирегіонів України за принципом «точно і вчасно». Адже їх там чекають, і завжди – з нетерпінням”, − Віталій Джуринський, голова наглядовоїради VIDI.

Ми пишаємося наданою довірою відУкрпошти, і впевнені, що CITROЁN Berlingoстане кращим партнером на службі у компанії!