Mitsubishi представила концепт Vision Ralliart

Motorcar

Після більш ніж десятирічної перерви Mitsubishi оголосила про повернення бренду Ralliart ще в травні 2021 року, розмалювавши пікап Triton у спортивні кольори на початку року.

За кілька місяців Ralliart був офіційно представлений в Таїланді як комплект оздоблення для Pajero Sport, що викликало невдоволення фанатів марки.

Й у рамках підготовки до Токійського автосалону 2022 року, Mitsu підготувала ще пару проектів Ralliart. Проте дива не сталось.

Знову концепт із наклейками

Новий концепт Mitsubishi Vision Ralliart по суті є кросовером Outlander з агресивнішим обвісом та ширшими крилам на обох осях. Він також отримав фальшиву верхню решітку радіатора з стільниковим візерунком і більш щільний нижній повітрозабірник порівняно зі звичайною моделлю.

Також позашляховику додали масивні 22-дюймові колеса, які заповнити опуклі арки та звільнили місце для шестипоршневих супортів. Проте, на жаль, гальмівна система стала єдиною механічною модернізацією порівняно зі стандартною версією.

У задній частині досить великий дифузор, який з’являвся на тізері минулого місяця, містить емблему Ralliart, аби надати ілюзію більшої швидкості для Outlander. Пару великих вихлипних наконечників було б логічно встановити по кутах дифузора, але Mitsubishi можливо уявляє концепт Vision Ralliart ще й повністю електричним позашляховиком.

На Токійському автосалоні також буде представлений й Outlander Ralliart Style. На зображенні нижче він прикрашений серією аксесуарів, які імітують високопродуктивний позашляховик.

Як і у випадку з Triton та Pajero Sport, про які згадувалось раніше, в основному йдеться про наклейки на кузові та червоні акценти, нанесені на версію PHEV та її бризговики.

Залишається сподіватися, що спроба відродити Ralliart все ж буде доведена до кінця й марка рано чи пізно згадає свою автоспортивну складову. Mitsubishi представить дует Ralliart на Токійському автосалоні 14 січня на дні для преси, а 16 січня заплановано публічний день.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1