На Тальнівщині перші дощі змили щойно відремонтовану дорогу (фото)

Приблизно три тижні тому в селі Мошурів, що на Тальнівщині, почали робити поточні ремонти доріг, засипати білощебеневою сумішшю. Проте, перші ж дощі змили частину щойно відремонтованої дороги по вулиці Набережній.

Про це пишуть «Вісті Черкащини» (https://viche.ck.ua/talnivshhina/na-talnivshhyni-pershi-doshhi-zmyly-shhojno-vidremontovanu-dorogu/).

Як повідомляв голова Тальнівської громади Василь Сідько, на ремонти доріг білощебеневим матеріалом його закупили на 50 тисяч гривень, і ще оголошений тендер на 200 тисяч...

Мошурівці, які проживають поруч, кажуть, що тут потрібно було робити окреме відведення стічної води. Адже, за їхніми спостереженнями, під час сильних злив потік води постійно руйнуватиме цю дорогу. Зауважують, що коли ремонтами доріг займалася сільська рада, то особливості розташування цієї ділянки були враховані, а тепер, коли рішення ухвалює ОТГ, вони навіть не розглядалися. Дорогу засипали. Нібито й добре, якби ж тільки не ці кляті дощі, що порозмивали білощебеневе покриття, а з ним і чималі гроші, вкладені у ремонт.

Староста села Тетяна Гудзенко повідомила Олександрові Маринченку, заступникові міського голови з питань ЖКГ, про розмиту дорогу. Той, за словами Тетяни Іванівни, відповів, що 26 травня техніка їхатиме до села Мошурів ремонтувати іншу дорогу по вулиці Береговій, заодно поправлять і цю ділянку. Радує те, що додаткових коштів на це залагодження не виділятимуть.

– Техніка просто поправить ту частину дороги. Хоча там чисто технологічно їздити не можна, бо підйом дуже крутий. І я просив, щоб зробили пологий підйом, але люди захотіли, щоб той «висмичок» залишився. Один раз машина виїжджатиме тією дорогою – і весь той щебінь аж на дамбі буде. Чим би там його не всипали, вони все одно його «вириють». Є ж такі ділянки, де їздити не можна. Дорогу упорядкують, але я сказав, щоб там поставили шлагбаум чи щось інше, щоб тудою не їздили, – пояснив Олександр Васильович.

Мошурівці кажуть, що їм довелося переконувати працівників, які все ж приїхали ремонтувати цю ділянку, зробити відведення стічної води. Люди попередили їх, що після наступної зливи тут знову доведеться доводити до ладу проїжджу частину.

Дорогу таки поправили. Та чи переживе вона ще одну зливу?

Марина Камінська