Уже більше місяця в Катеринополі «латають» дорогу

«Обіцяного три роки очікують»

Уже більше місяця в Катеринополі «латають» дорогу В’ячеслава Чорновола. Повирізали ями, думали латати, але щось пішло не так. Зробили тільки частину, та й то не дуже якісно: асфальт поклали не в рівень старого, а вище. Тепер відремонтована дорога гуцає, мов бруківка. В районі ж лісництва вирізані ями, яким більше місяця, під дощами та трафіком лише глибшають. Автомобілі не знають, яким боком їх оминати. Тож в селищі назвали цей напрямок «дорогою без правил». Люди обурюються.

«То це Катеринопіль, а що казати про села? Були сільські ради, кожен голова думав, що потрібно зробити у своєму «дворі», а тепер громада за «сусідські двори» і не переживатиме, коли у власному безлад», – зауважує Ольга Яковлєва в мережі «Фейсбук».

«Проїжджаємо цією ділянкою дороги декілька раз на тиждень, хоча живемо в сусідньому районі і щодо цієї дороги, то дійсно, поки не зроблять відливи для води, там толку не буде, але в мене питання до нового керівництва, тому що з їхніх слів, «папєрєднікі» нічого не робили, а вони перед виборами вихвалялися, що зроблять все. І що зробила нова влада, крім новорічної ялинки???… залатали десяток ям… і все, а далі, чому люди повинні «вбивати» свій автотранспорт, чому розпочинали роботи, знаючи, що немає чи коштів, чи техніки для ремонту? Чому в людей повинні їздити під дворами? До речі, в Єрках зробили латковий ремонт за два дні», – підтримує Олена Бондаренко.

«Цією вулицею змушені їздити і ходити всі мешканці нашої громади, всі транспортні перевізники! Це лице нашого селища! Не соромно, голова громади? Чекаємо роботи!» – закликає Олена Братковецька.

Станом на вівторок (8 травня) люди повідомили, що почали грейдерувати обочини на вулиці Чорновола в районі лісництва.

А тим часом нагадаємо: ямковий ремонт у містечку планували зробити ще до Великодня. Бюджет громади, як декларували раніше, 106 мільйонів. Хіба мало? Той відрізок дороги, що вище лісництва (до знаку «Катеринопіль»), депутат від ВО «Черкащани» Олександр Коваленко в інтерв’ю виданню «Містечко над Тікичем» (див: «Володимир Коваленко прийняв присягу голови Катеринопільської громади», 9 грудня, 2020, офіційна сторінка у «Фейсбук») ще в грудні 2020-го обіцяв незабаром завершити. «Невдовзі візьмемось за ремонт незавершеної частини дороги з Єрок до Катеринополя», – казав депутат після оголошення результатів виборів. Але ж в народі недарма кажуть, що обіцяного три роки очікують. Ще недовго!

Анатолій ГЕРАСИМЕНКО

Запис Уже більше місяця в Катеринополі «латають» дорогу спершу з'явиться на Вісті Черкащини.