5,5 тис грн в місяць платить забудовник за землю під Замковим узвозом

Про все (Черкаси)

Фото з Фейсбуку

Оренда комунальної землі за адресою Гагаріна, 60 коштує 66 349 гривень в рік, тобто трохи більше 5,5 тисяч гривень в місяць.

Така інформація надана у відповіді на запит від Черкаської міської ради, пише видання 18000.

Зазначимо, що площа цієї ділянки більше ніж півгектара. Земля перебуває у комунальній власності.

У жовтні 2007 року тодішня міська рада передала її в оренду на 49 років підприємству «Агропром-1992» під будівництво готелю. Міський голова Сергій Одарич підписав рішення.

Це договір виключав можливість передачі ділянки в суборенду. Однак після того, як «Агропром-1992» не зміг втілити в життя проект по будівництву готеля, у договір внесли зміни.

28 липня 2016 року міська рада надала згоду на передачу землі в суборенду.

23 липня 2018 року підприємство «Надія» отримало цю земельну ділянку в суборенду.

Нагадаємо, на початку грудня міський голова Черкас Анатолій Бондаренко на своїй сторінці у фейсбуці оприлюднив нібито “фінальний” варіант забудови підніжжя Замкової гори ПП “Надією”.

Подібний проєкт викликав критику з боку громадськості. За короткий термін було зібрано понад тисячу голосів під петицією про заборону житлової забудови у цьому місці. Крім того, у петиції вимагали проведення громадських слухань, а також скасування виданих під це будівництво дозвільних документів.

6 січня на сайті Черкаської міської ради з’явився проєкт рішення про розгляд електронної петиції щодо заборони житлової забудови Замкового узвозу.